Webové portály skupiny

Portály HMG:

CARSHOUSE.cz (www.carshouse.cz)

Portál CARSHOUSE.cz je zaměřený převážně na automobilový svět, motorky, techniku a vše, co se děje okolo. K portálu patří tištěný časopis a youtube kanál. V obsahu naleznete: novinky, autotesty, auta, motorky, pictorialy, fotoreporty a spoustu dalšího.

MENHOUSE.cz (www.menhouse.cz)

Portál MENHOUSE.cz je pánský luxusní portál zaměřený především na moderního muže. Naleznete zde vše od aut, motorek, hodinek, technických hraček, až po modelky, gastro i zajímavé akce.

WOMENHOUSE.cz (www.womenhouse.cz)

Portál určený výhradně pro ženy.

LUXURYHOUSE.cz (www.luxuryhouse.cz)

Portál LUXURYHOUSE.cz se zaměřuje převážně na ŽENY. Naleznete zde novinky ze světa módy, hodinek, šperků, kabelek, bot, celebrit, cestování, beauty a relaxu, gastra, fotoreportů z akcí, soutěže a spousty dalších věcí.

HOUSEHOUSE.cz (www.househouse.cz)

Portál HOUSEHOUSE.cz je lifestylový magazín o bydlení. Naleznete zde vše pro stavbu, rekonstrukci a design. Dále nabídku nového bydlení, residencí a pozemků. Tipy a inspirace pro váš dům i zahradu.

GASTROHOUSE.cz (www.gastrohouse.cz)

Portál GASTROHOUSE.cz je zaměřený na moderní gastronomii. Naleznete zde informace o nových potravinách, degustace, recepty, akce, videa a spousta dobrých nápadu na dobré jídlo. Můžete si zasoutěžit o zajímavé produkty nebo služby.

CINEMAHOUSE.cz (www.cinemahouse.cz)

Portál CINEMAHOUSE.cz je o filmových novinkách. Naleznete zde informace o nových filmech, trailerech, DVD/BV, recenzích a spousty dalších novinek ze světa filmu. Můžete si zasoutěžit o filmová DVD a merchandising.

CELEBRITYHOUSE.cz (www.celebrityhouse.cz)

Portál o hvězdách i hvězdičkách v českém showbyznysu.

HOTELHOUSE.cz (www.hotelhouse.cz)

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech. Nevyjímaje restaurace, loby, bary, kavárny a vinárny. Dala naleznete tipy na golfové hřiště a resorty, fitness, sportoviště, bazény a koupaliště.

KIDSHOUSE.cz (www.kidshouse.cz)

Portál pro děti a jejich rodiče…

BOOKHOUSE.cz (www.bookhouse.cz)

Portál nejen o knihách a časopisech.

RUNHOUSE.cz (www.runhouse.cz)

Portál o běhání a zdravém životním stylu .

PODCASTHOUSE.cz (www.podcasthouse.cz)

Portál plný zajímavých podcastů.

NICEMAGAZINE.cz (www.nicemagazine.cz)

Portál NICEMAGAZINE.cz je lifestylový magazín zaměřený na muže i ženy. Je univerzální svým obsahem, aby pokryl co největší skupinu čtenářů. Najdete zde rubriky, jako móda, technika, bydlení, gastro, kino, TV, kalendář akci a spousty dalších zajímavých informací.

HOMEMAGAZINE.cz (www.homemagazine.cz)

Vše pro dům, byt a zahradu.

GOLFMAGAZINE.cz  (www.golfmagazine.cz)

Portál plný golfu…

INSPIROVANIKRASOU.cz (www.inspirovanikrasou.cz)

Lifestylový portál Inspirovanikrasou.cz je komunitní server, který je dobrým průvodcem ve světě módy, modelingu a módních trendů. Možnost přihlásit se a vytvořit si tak vlastní prezentaci ZDARMA má každý, ať už je modelka, model, návrhář, vizážista, fotograf, kadeřník nebo agentura. Mimo prezentace na portálu najdete kalendář akcí nejen v ČR, ale i v zahraniční, fotoreporty z proběhlých akcí, galerii nových trendů a kolekcí, fotobanku, zakázkový list, kde si najdete svou práci nebo naopak zadáte informace o tom, koho potřebujete. Je tu možnost zhlédnout a ohodnotit fotografie modelů a fotografů a zároveň se dozvědět nejžhavější novinky ze světa módy, trendů a kosmetiky v INSPIRACI.

LUXUSNIPLAZE.cz (www.luxusniplaze.cz)

Portál LUXUSNIPLAZE.cz je převážně o cestování, resortech, dovolených, plážích, destinacích, tipech na letenky, zajímavých poznávacích zájezdů. Naleznete zde spousty tipů na hotely, cestovní kanceláře a letecké společnosti.

NEJLEPSIKAVARNY.cz (www.nejlepsikavarny.cz)

Portál o kavárnách a kávě. Zkoušíme a hodnotíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

SEFREDAKTORZAVOLANTEM.cz (www.sefredaktorzavolantem.cz)

Portál ŠéfredaktorZaVolantem.cz je nový osobní blog „motoristického novináře“ Ivo Mikoláška a jeho pohledu na svět automobilů.

ROZHOVORYZAVOLANTEM.cz (www.rozhovoryzavolantem.cz)

Portál s videorozhovory z testovaných aut. Zajímavé rozhovory vznikající přímo za volantem.

SNEHOVYSERVIS.cz (www.snehovyservis.cz)

Portál o nejaktuálnějším sněhovém a lyžařském zpravodajství.

Připravujeme další nové portály:

WATCHHOUSE.cz  (portál o hodinkách a doplňcích)

MapaDobijeni.cz  (portál se seznamem dobíjecích stanic pro elektromobily)

Close
Close

HOUSE Media Group

www.HMG.cz

Mediální skupina HOUSE Media Group s.r.o. Portfolio: 22 lifestylových portálů