Webové portály skupiny

Portály HMG:

CARSHOUSE.cz (www.carshouse.cz)

Portál CARSHOUSE.cz je zaměřený převážně na automobilový svět, motorky, techniku a vše, co se děje okolo. K portálu patří tištěný časopis a youtube kanál. V obsahu naleznete: novinky, autotesty, auta, motorky, pictorialy, fotoreporty a spoustu dalšího.

MENHOUSE.cz (www.menhouse.cz)

Portál MENHOUSE.cz je pánský luxusní portál zaměřený především na moderního muže. Naleznete zde vše od aut, motorek, hodinek, technických hraček, až po modelky, gastro i zajímavé akce.

WOMENHOUSE.cz (www.womenhouse.cz)

Portál určený výhradně pro ženy. Naleznete zde novinky ze světa módy, kosmetiky, šperků, kabelek i bot. Nechybí ani cestování, rozhovory, zajímavé tipy a recenze na ryze dámské produkty. Každý týden se navíc soutěží o hodnotné ceny.

LUXURYHOUSE.cz (www.luxuryhouse.cz)

Portál LUXURYHOUSE.cz se zaměřuje převážně na ŽENY. Naleznete zde novinky ze světa módy, hodinek, šperků, kabelek, bot, celebrit, cestování, beauty a relaxu, gastra, fotoreportů z akcí, soutěže a spousty dalších věcí.

HOUSEHOUSE.cz (www.househouse.cz)

Portál HOUSEHOUSE.cz je lifestylový magazín o bydlení. Naleznete zde vše pro stavbu, rekonstrukci a design. Dále nabídku nového bydlení, residencí a pozemků. Tipy a inspirace pro váš dům i zahradu.

GASTROHOUSE.cz (www.gastrohouse.cz)

Portál GASTROHOUSE.cz je zaměřený na moderní gastronomii. Naleznete zde informace o nových potravinách, degustace, recepty, akce, videa a spousta dobrých nápadu na dobré jídlo. Můžete si zasoutěžit o zajímavé produkty nebo služby.

CINEMAHOUSE.cz (www.cinemahouse.cz)

Portál CINEMAHOUSE.cz je o filmových novinkách. Naleznete zde informace o nových filmech, trailerech, DVD/BV, recenzích a spousty dalších novinek ze světa filmu. Můžete si zasoutěžit o filmová DVD a merchandising.

WATCHHOUSE.cz (www.watchhouse.cz)

Portál o hodinkách a doplňcích…

CELEBRITYHOUSE.cz (www.celebrityhouse.cz)

Portál o hvězdách i hvězdičkách v českém showbyznysu.

HOTELHOUSE.cz (www.hotelhouse.cz)

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech. Nevyjímaje restaurace, loby, bary, kavárny a vinárny. Dala naleznete tipy na golfové hřiště a resorty, fitness, sportoviště, bazény a koupaliště.

KIDSHOUSE.cz (www.kidshouse.cz)

Portál pro děti a jejich rodiče…

BOOKHOUSE.cz (www.bookhouse.cz)

Portál nejen o knihách a časopisech…

RUNHOUSE.cz (www.runhouse.cz)

Nový portál o běhání a zdravém životním stylu…

PODCASTHOUSE.cz (www.podcasthouse.cz)

Portál plný zajímavých podcastů, jež se natáčejí pro redakční potřeby skupiny HMG.

NICEMAGAZINE.cz (www.nicemagazine.cz)

Portál NICEMAGAZINE.cz je lifestylový magazín zaměřený na muže i ženy. Je univerzální svým obsahem, aby pokryl co největší skupinu čtenářů. Najdete zde rubriky, jako móda, technika, bydlení, gastro, kino, TV, kalendář akci a spousty dalších zajímavých informací.

LUXURYMAGAZINE.cz (www.luxurymagazine.cz)

Portál o luxusu a luxusním zboží.

HOMEMAGAZINE.cz (www.homemagazine.cz)

Vše pro dům, byt a zahradu.

GOLFMAGAZINE.cz  (www.golfmagazine.cz)

Portál plný golfu…

INSPIROVANIKRASOU.cz (www.inspirovanikrasou.cz)

Lifestylový portál Inspirovanikrasou.cz je komunitní server, který je dobrým průvodcem ve světě módy, modelingu a módních trendů. Možnost přihlásit se a vytvořit si tak vlastní prezentaci ZDARMA má každý, ať už je modelka, model, návrhář, vizážista, fotograf, kadeřník nebo agentura… Mimo prezentace na portálu najdete kalendář akcí nejen v ČR, ale i v zahraniční, fotoreporty z proběhlých akcí, galerii nových trendů a kolekcí, zakázkový list, kde si najdete svou práci nebo naopak zadáte informace o tom, koho potřebujete či hledáte. Je tu možnost zhlédnout a ohodnotit fotografie modelek, modelů i fotografů a zároveň se dozvědět nejžhavější novinky ze světa módy, trendů a kosmetiky v sekci INSPIRACE.

LUXUSNÍPLÁŽE.cz (www.luxusniplaze.cz)

Portál LUXUSNIPLAZE.cz je převážně o cestování, resortech, dovolených, plážích, destinacích, tipech na letenky, zajímavých poznávacích zájezdů. Naleznete zde spousty tipů na hotely, cestovní kanceláře a letecké společnosti.

NEJLEPŠÍKAVÁRNY.cz (www.nejlepsikavarny.cz)

Portál o kavárnách a kávě. Projekt si vzal za cíl vyzkoušet a ohodnotit za vás nejlepší kavárny nejen v Praze… V roce 2021 se k projektu přidá i Galavečer ocenění nejlepších kaváren v ČR.

ŠÉFREDAKTORZAVOLANTEM.cz (www.sefredaktorzavolantem.cz)

Portál ŠéfredaktorZaVolantem.cz je nový osobní blog „motoristického novináře“ Ivo Mikoláška a jeho pohledu na svět automobilů…

SNĚHOVÝSERVIS.cz (www.snehovyservis.cz)

Informační portál s nejaktuálnějším sněhovým a lyžařským zpravodajstvím. Naleznete zde sněhové zpravodajství, počasí, běžecké tratě, sjezdovky, půjčovny a další zimní vyžití.

LETNÍSERVIS.cz (www.letniservis.cz)

Nový informační portál s nejaktuálnějšími letními tipy a zpravodajstvím… Naleznete zde sezónní tipy na koupaliště, výlety, muzea, rozhledny, destinace, kempy, hotely, penziony i restaurace. A mnoho dalšího letního vyžití…

Připravujeme další nové portály:

BydleteStylově.cz (portál a podcast o bydlení)

Testujemeto.cz (portál o testování služeb a zboží)

Nadehernámísta.cz (portál o zajímavých místech a destinacích)

MapaDobíjení.cz  (portál se seznamem dobíjecích stanic pro elektromobily, v plánu na září 2022)

RozhovoryZaVolantem.cz (portál s videorozhovory z testovaných aut. Zajímavé rozhovory vznikající přímo za volantem, v plánu na září 2022)

PražskéPříkopy.cz (portál jedné z nejvýznamnějších obchodních ulic v Praze)

Close

HOUSE Media Group

www.HMG.cz

Mediální skupina HOUSE Media Group s.r.o. Portfolio: 24 lifestylových portálů