Webové portály skupiny

Zastupujeme:

PražskéPříkopy.cz (prazskeprikopy.cz)

Jedna z velmi důležitých obchodních a nákupních ulic se dočkala „své digitalizace“. PražskéPříkopy.cz propojí jednu z nejdražších ulic na světě v reálném i online prostoru…

Bude místem, které bude přelevávat návštěvníky internetu do samotné obchodní ulice a obráceně (info o dění, módní inspirace, soutěže, akce, kultura, denní menu, hostesky v ulicích, VIP eventy, apod.)

Pražské Příkopy, to totiž není jen ulice Na Příkopě. Označuje se tak soustava ulic na rozhraní Starého a Nového Města, vedoucích ve stopách staroměstských hradeb. Od Národní třídy, Jungmannova náměstí, přes ulici 28. října, Václavské náměstí, Na Příkopě a náměstí Republiky až po Revoluční ulici, tzv. Hradební korzo. To v příštích letech navíc dostane novou komplexní vizuální podobu. Vznikne tak jedna z nejdelších evropských nákupních promenád.

Portály HMG:

MENHOUSE.cz (www.menhouse.cz)

Portál MENHOUSE.cz je pánský lifestyylový portál zaměřený především na moderního muže. Naleznete zde vše od aut, motorek, hodinek, technických hraček, až po modelky, gastro i zajímavé akce. Nechybí ani zajímavé podcasty a rozhovory.

WOMENHOUSE.cz (www.womenhouse.cz)

Portál určený výhradně pro ženy. Naleznete zde novinky ze světa módy, kosmetiky, šperků, kabelek i bot. Nechybí ani cestování, rozhovory, zajímavé tipy a recenze na ryze dámské produkty. Každý týden se navíc soutěží o hodnotné ceny.

ONLYFASHION.cz (www.onlyfashion.cz)

Připojte se k nám a pojďme se společně vydat na cestu do světa módy! Můžete se těšit na módní tipy, fashion story, rozhovory, podcasty, módní přehlídky i nákupní tipy… Pravidelně vás budeme informovati i o dění na Pražských Příkopech a Pražské Pařížské.

HMG MAGAZINE (www.hmgmagazine.cz)

Moderní lifestylový portál a časopis nejen pro muže…

CARSHOUSE.cz (www.carshouse.cz)

Portál CARSHOUSE.cz je zaměřený převážně na automobilový svět, motorky, techniku a vše, co se děje okolo. V obsahu naleznete: novinky, autotesty, auta, motorky, pictorialy, fotoreporty a spoustu dalšího.

LUXURYHOUSE.cz (www.luxuryhouse.cz)

Portál LUXURYHOUSE.cz je lifestylový magazín zaměřený převážně na ženy. Naleznete zde novinky ze světa módy, hodinek, šperků, kabelek, bot, celebrit, cestování, beauty a relaxu, gastra, fotoreportů z akcí, soutěže a spousty dalších věcí.

HOUSEHOUSE.cz (www.househouse.cz)

Portál HOUSEHOUSE.cz je lifestylový magazín o bydlení. Naleznete zde vše pro stavbu, rekonstrukci a design. Dále nabídku nového bydlení, residencí a pozemků. Tipy a inspirace pro váš dům i zahradu.

GASTROHOUSE.cz (www.gastrohouse.cz)

Portál GASTROHOUSE.cz je zaměřený na moderní gastronomii. Naleznete zde informace o nových potravinách, degustace, recepty, akce, videa a spousta dobrých nápadu na dobré jídlo. Můžete si zasoutěžit o zajímavé produkty nebo služby.

CINEMAHOUSE.cz (www.cinemahouse.cz)

Portál CINEMAHOUSE.cz je o filmových novinkách. Naleznete zde informace o nových filmech, trailerech, DVD/BV, recenzích a spousty dalších novinek ze světa filmu. Můžete si zasoutěžit o filmová DVD a merchandising.

WATCHHOUSE.cz (www.watchhouse.cz)

Portál o hodinkách, a to nejen klasických, ale i těch chytrých. Dále o smartphonech, sluchátkách, fotoaparátech, kamerách, televizorech i ostatní technice a doplňcích…

CELEBRITYHOUSE.cz (www.celebrityhouse.cz)

Portál o hvězdách i hvězdičkách v českém showbyznysu.

HOTELHOUSE.cz (www.hotelhouse.cz)

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech. Nevyjímaje restaurace, loby, bary, kavárny a vinárny. Naleznete zde i tipy na golfová hřiště a resorty, fitness, sportoviště, bazény a koupaliště.

KIDSHOUSE.cz (www.kidshouse.cz)

Portál pro děti a jejich rodiče… Od tipů na knihy, komiksy, hry, přes oblečení, pohádky, hračky a další dětské vychytávky. Přes dětské akce, tipy do zoologické zahrady až po tipy na kino. Portál se spoustou soutěží pro děti.

BOOKHOUSE.cz (www.bookhouse.cz)

Portál nejen o knihách a časopisech… Tipy na knihy, komiksy, hry, časopisy, ale také zajímavé televizní dokumenty a kino. K tomu recenze a soutěže o pořádnou knižní nadílku.

RUNHOUSE.cz (www.runhouse.cz)

Nový portál o běhání a zdravém životním stylu…

PODCASTHOUSE.cz (www.podcasthouse.cz)

Portál plný zajímavých podcastů, jež se natáčejí pro redakční potřeby celé skupiny HMG.

NICEMAGAZINE.cz (www.nicemagazine.cz)

Portál NICEMAGAZINE.cz je lifestylový magazín zaměřený na muže i ženy. Je univerzální svým obsahem, aby pokryl co největší skupinu čtenářů. Najdete zde rubriky, jako móda, technika, bydlení, gastro, kino, TV, kalendář akci a spousty dalších zajímavých informací.

LUXURYMAGAZINE.cz (www.luxurymagazine.cz)

Portál o luxusu a luxusním zboží. Naleznete zde novinky ze světa businessu, aut, motorek, lodí, módy, hodinek, šperků, kabelek, bot, cestování, beauty i relaxu, gastra, fotoreportů z akcí, soutěže a spousty dalších věcí.

HOMEMAGAZINE.cz (www.homemagazine.cz)

Vše pro dům, byt a zahradu… Portál zaměřující se na vše kolem bydlení. Naleznete zde tipy na veškeré vybavení od bytového textilu, doplňků, až po nábytek, techniku a další věci na zahradu či terasu.

BYDLETESTYLOVÉ.cz (www.bydletestylove.cz)

Nový portál o bydlení, který propojíme se stejně zaměřeným podcastem, kde se budeme věnovat převážně stylovému bydlení. Navíc vám přineseme speciální seriál článků a podcástů na téma: Jak si postavit a zařídit vlastní dům…

GOLFMAGAZINE.cz  (www.golfmagazine.cz)

Portál plný golfu…

INSPIROVANIKRASOU.cz (www.inspirovanikrasou.cz)

Lifestylový portál Inspirovanikrasou.cz je komunitní server, který je dobrým průvodcem ve světě módy, modelingu a módních trendů. Možnost přihlásit se a vytvořit si tak vlastní prezentaci ZDARMA má každý, ať už je modelka, model, návrhář, vizážista, fotograf, kadeřník nebo agentura… Mimo prezentace na portálu najdete kalendář akcí nejen v ČR, ale i v zahraniční, fotoreporty z proběhlých akcí, galerii nových trendů a kolekcí, zakázkový list, kde si najdete svou práci nebo naopak zadáte informace o tom, koho potřebujete či hledáte. Je tu možnost zhlédnout a ohodnotit fotografie modelek, modelů i fotografů a zároveň se dozvědět nejžhavější novinky ze světa módy, trendů a kosmetiky v sekci INSPIRACE.

LUXUSNÍPLÁŽE.cz (www.luxusniplaze.cz)

Portál LUXUSNIPLAZE.cz je převážně o cestování, resortech, dovolených, plážích, destinacích, tipech na letenky, zajímavých poznávacích zájezdů. Naleznete zde spousty tipů na hotely, cestovní kanceláře a letecké společnosti.

NEJLEPŠÍKAVÁRNY.cz (www.nejlepsikavarny.cz)

Portál o kavárnách a kávě. Projekt si vzal za cíl vyzkoušet a ohodnotit za vás nejlepší kavárny nejen v Praze… V roce 2021 se k projektu přidá i Galavečer ocenění nejlepších kaváren v ČR.

ŠÉFREDAKTORZAVOLANTEM.cz (www.sefredaktorzavolantem.cz)

Portál ŠéfredaktorZaVolantem.cz je nový osobní blog „motoristického novináře“ Ivo Mikoláška a jeho pohledu na svět automobilů…

SNĚHOVÝSERVIS.cz (www.snehovyservis.cz)

Informační portál s nejaktuálnějším sněhovým a lyžařským zpravodajstvím. Naleznete zde sněhové zpravodajství, počasí, běžecké tratě, sjezdovky, půjčovny a další zimní vyžití.

LETNÍSERVIS.cz (www.letniservis.cz)

Nový informační portál s nejaktuálnějšími letními tipy a zpravodajstvím… Naleznete zde sezónní tipy na koupaliště, výlety, muzea, rozhledny, destinace, kempy, hotely, penziony i restaurace. A mnoho dalšího letního vyžití…

Připravujeme další nové portály:

Testujemeto.cz (portál o testování služeb a zboží – duben 2024)

Nadhernámísta.cz (portál o zajímavých místech a destinacích – červen 2024)

RozhovoryZaVolantem.cz (portál s videorozhovory z testovaných aut. Zajímavé rozhovory vznikající přímo za volantem, v plánu v září 2024)

HOUSE TV (lifestylový smyčkový TV kanál – březen 2025)

Doména na prodej:

MapaDobíjení.cz  (možný portál/aplikace se seznamem dobíjecích stanic pro elektromobily) – doména na prodej za 50.000 Kč.

Kontakt pro prodej domény: obchod (zavináč) hmg.cz

Close

HOUSE Media Group

www.HMG.cz

Mediální skupina HOUSE Media Group s.r.o. Portfolio: 28 lifestylových portálů