Jedna z velmi důležitých obchodních a nákupních ulic se dočká „své digitalizace“. PražskéPříkopy.cz propojí jednu z nejdražších ulic na světě v reálném i online prostoru…

Pražské Příkopy, to totiž není jen ulice Na Příkopě. Označuje se tak soustava ulic na rozhraní Starého a Nového Města, vedoucích ve stopách staroměstských hradeb. Od Národní třídy, Jungmannovo náměstí přes ulici 28. října, Václavské náměstí, Na Příkopě a náměstí Republiky až po Revoluční ulici, tzv. Hradební korzo. To v příštích letech navíc dostane novou komplexní vizuální podobu. Vznikne tak jedna z nejdelších evropských nákupních promenád.

Portál PražskéPříkopy.cz se chystá každý den informovat o dění v této obchodní ulici. Bude dobrým rádcem při nákupech, akcích i slevách. Chystáme se mapovat aktuální módní trendy a radit, co na sebe. A to s pomocí vlastních stylistů, kteří vám budou k dispozici i při samotných nákupech. A to ještě není všechno!

Projekt PražskéPříkopy.cz bude i aktivním pořadatelem zajímavých módních, kulturních a společenských akcí. Takže se můžete těšit například na slavnostní zahájení k samotnému spuštění projektu.

I vy se můžete připojit k Pražským Příkopům na sociálních sítích!

Brzy začneme soutěžit o minimálně 100 úžasných a hodnotných cen ještě před samotným spuštěním portálu.

INSTAGRAM PražskéPříkopy.cz

FACEBOOK PražskéPříkopy.cz

YOUTUBE kanál PražskéPříkopy.cz

Close

HOUSE Media Group

www.HMG.cz

Mediální skupina HOUSE Media Group s.r.o. Portfolio: 28 lifestylových portálů